Cuma, Eylül 09, 2016

Our Cirali Holiday / Çıralı Tatilimiz


English / 

We wanted to have a holiday in Cirali and we stayed ten days there. When nine years old, I went to Cirali with my family. Interestingly., Cirali still stay the same. Cirali have chimera and olympos and you should visit there. If you have a car, may go to Kemer and Antalya. A lot of people which have for holiday in Cirali choose to use a bicycle for transportation. Some hostel have bicyle, but if do not have, you can rent it in Cirali.


Cirali is peaceful place, if you like calm life. Morever, Cirali's sea is wonderful, clear. Summarize, cirali may be paradise for you and your family or your dog. After ten days, we will go to Kemer of second holiday. After come in Ankara, I will share with my opinion about Kemer. stay with your feeling.

Türkçe / 

Bu yaz tatilimizi on günlük olarak Kemer/Çıralı da geçirmek istedik. On iki yıl önce çocukken, Antalya'da yaşarken günübirlik ailem ile gelmiştim. Açıkcası bir değişim olmamış, hala bakir bir doğası mevcuttu. Yanartaş ve Olimpos Antik Kenti gezilmesi gereken yerlerden. Eğer aracınız varsa, Kemer ve Antalya merkeze seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Çıralı'da ise araçtan çok bisiklete ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı pansiyonların kendilerine ait bisikletleri mevcutken, diğerlerinde olmayabiliyor; fakat kiralabilecen birçok yer mevcut.


Yılın yorgunluğunu köy ve deniz havasında gidermek istiyor ve sakinliği seviyorsanız Çıralı size yetecektir. Bu arada, denizi de mükemmel. Özetle, Çıralı sizin için, aileniz hatta köpeğiniz için bir cennet olabilir. Bir on gün sonra da bir on günlük kemer tatil planımız var, buradan paylaşırım :) duygularınızla kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder